НАШ ПАРТНЕР

Logo
>

Про компанію

Місія компанії

«Створюємо яскравий смак життя, натхнені любов’ю до нашого продукту»

Цінності компанії

ПОРЯДНІСТЬ: Ми виконуємо свої обов’язки, ми працюємо чесно та прагнемо до того, щоб наші клієнти, партнери та співробітники пишалися тим, що вони працюють з нами.

КОМАНДНА РАБОТА: Ми досягаємо успіху завдяки вмінню працювати в команді однодумців, які об’єднані однією ідеєю та загальними цілями.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ: Ми завжди відповідаємо за свої рішення, дії та їх наслідки. Ми орієнтовані на результат та завжди доводимо розпочату справу до кінця. Ми діємо як співвласники.

ВІДКРИТІСТЬ ТА ДОВІРА: Ми строїмо корпоративну культуру, яка заснована на довірі та відкритості до всього нового. Ми обговорюємо, ми домовляємось, ми досягаємо результатів.

РОЗВИТОК: Ми постійно шукаємо нові можливості для досягнення кращих результатів та впровадження нових технологій в усіх сферах нашої діяльності. Ми вітаємо професіоналів та радіємо за новачків, які прагнуть рости разом з нами.

«Наш девіз- саморозвиток та розвиток співробітників»

Натуральність сировини

В се починається з натуральної сировини, яку ми вирощуємо в південних регіонах України. 100% сорт «ЛАКОМКА» - це особливе кондитерське насіння, яке було виведене технологами Радянського Союзу спеціально для використання в кондитерській промисловості : гарно лущиться, має відмінні смакові якості, та крупні ядра; а більш високий вміст глюкози забезпечує більш глибокий та насичений смак. ВСЯ сировина проходить ОБОВ’ЯЗКОВИЙ відбір по 12-типунктній шкалі критеріїв перед її обсмаженням. В результаті Ви отримуєте ідеальне насіння у КОЖНІЙ пачці. Ми також використовуємо ТІЛЬКИ відбірний арахіс- найбільші цілі ядра з калібром 38-42 мм для Вас. А «розумна» система «SORTEX» дозволяє очищати сировину за допомогою «відстрілювання» порожнього насіння та мусора стислими цівками повітря.

«Наші здорові снеки- це турбота про кожного із Вас»

Особливості виробництва

П ри виробництві використовується ТІЛЬКИ очищена, відбірна сировина, яка проходить ОБСМАЖЕННЯ в гарячому повітряному потоці в спеціальних ПЕЧАХ на низьких температурах, які контролюються, що дозволяє рівномірно та БЕЗ ОЛІЇ обсмажувати насіння, зберігаючи їх ЧИСТИМИ та КОРИСНИМИ.
В свою чергу ПОВІЛЬНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ на спеціальному обладнанні з фенами- зберігає яскравий смак та запах обсмаженого насіння. Продукт упаковуємо в 3-х ШАРОВУ плівку з металізованим шаром та зберігаємо максимально довго яскравий смак та аромат.
Важливо те, що наше виробництво сертифіковано на відповідність європейським стандартам управління безпекою харчових продуктів ISO 22000. ТМ «Хомка» неодноразово була відзначена Преміями та Нагородами, як найкращий товар, згідно різних версій.

«Ви ЗАВЖДИ можете бути впевнені в якості нашого продукту!»